پور مختار : مسئولان منابع مالی را به صورت عادلانه توزیع کنند

نسخه چاپیارسال به دوستان
نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس:
مسئولان منابع مالی را به صورت عادلانه توزیع کنند

خبرگزاری فارس: نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان باید منابع مالی را به صورت عادلانه توزیع کنند و در راستای رشد و توسعه روستاها کوشا باشند.

خبرگزاری فارس: مسئولان منابع مالی را به صورت عادلانه توزیع کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از بهار، محمدعلی پورمختار بعد از ظهر امروز در جلسه بررسی مشکلات روستای رسول‌آباد سفلی از توابع شهرستان بهار اظهار داشت: دولت خدمات ارزنده‌ای را در سطح روستاها داشته و خدمات باید فراگیر و گسترده‌تر باشد تا رضایت مردم جلب شود.

وی افزود: باید به این امر توجه داشت که با عمران و آبادانی روستاها از مهاجرت روستاییان به شهرها جلوگیری می‌شود.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مسئولان باید منابع مالی را به صورت عادلانه توزیع کنند و در راستای رشد و توسعه روستاها کوشا باشند.

وی ابراز داشت: امروز در مجلس به دنبال اجرایی شدن خواسته‌های رهبری هستیم که در همین راستا بودجه در راستای حمایت از تولیدکنندگان هزینه می‌شود.

پورمختار افزود: در کمیسیون اصل 90 به دنبال رشد متوازن کشور هستیم و با تبعیض برخورد خواهیم کرد چرا که نباید بودجه‌های کلان در شهرهای کلان هزینه شود.

بخشدار مرکزی بهار نیز اظهار داشت: در این روستا 12 پروژه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 450 میلیون تومان اجرایی شده است.

موسی شالبافان خاطرنشان کرد: هدف اصلی دولت خدمت‌رسانی به روستاها و زدودن چهره فقره از روستاهاست که این امر باید مورد توجه باشد.

در پایان نداشتن کتابخانه، اجرای کامل بهسازی روستا، آب لوله‌کشی روستا، لزوم داشتن تجهیزات کامل در خانه بهداشت روستا و عدم برخورداری از سالن ورزشی از جمله مشکلاتی بود که توسط اهالی بیان شد.

/ 0 نظر / 19 بازدید