سفر استاندار همدان به شهرستان کبودراهنگ

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، علی‌محمد آزاد عصر امروز در آیین بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی شهرستان کبودراهنگ حضور دولتمردان نهم و دهم در شهرها و روستاها را اتفاقی بزرگ و قابل ستایش بیان کرد و اظهار داشت: اگر امروز مسئولان در این نقاط حاضر نباشند مورد بازخواست قرار گرفته و مدیران کم‌کار از پایین‌ترین رده تا بالاترین درجه عزل خواهند شد.

وی تصریح کرد: در این سفرها هر تصمیمی صرفاً بر اساس منافع ملی، خدمت‌رسانی به مردم و نظام گرفته می‌شود و ما نیز به آن عمل می‌کنیم.

استاندار همدان با بیان اینکه توسعه خواست همه ما و مردم است، اظهار داشت: برای دستیابی به این توسعه باید دسترسی‌های فیزیکی از قبیل راه، راه آهن و فرودگاه را تسهیل کرد.

وی با اشاره به وجود ۳۱ پروژه مهر ماندگار در استان همدان گفت: بخش اعظم این تعداد پروژه نیز بر همین دسترسی‌ها استوار خواهد بود.

آزاد از هدفگذاری دولت برای اتمام طرح‌های در دست اجرا در کشور خبر داد و افزود: اجرای طرح‌های مختلف در توسعه مناطق محروم استان به ویژه کبودراهنگ اثرگذار خواهد بود.

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی راه آهن به خوبی در حال اجراست، تصریح کرد: در بحث فرودگاه باید یک زمانبندی جدی تعریف شود تا این پروژه هر چه زودتر به اتمام برسد.

استاندار همدان توجه ویژه دولت به مناطق محروم را یادآور شد و اظهار داشت: اصل کار ما نیز توجه به این مناطق است.

وی ضمن تقدیر از همراهی اصحاب رسانه از بدو انتصاب خود به سمت استاندار همدان گفت: اصحاب رسانه در این مدت کوتاه همواره به من محبت داشته و امیدوارم این همراهی همچنان ادامه داشته باشد.

آزاد خاطرنشان کرد: با همراهی خوب اصحاب رسانه می‌توانیم مطالبات به حق مردم را پیگیری و به ثمر برسانیم

وی در پایان سخنانش با تأکید بر لزوم استفاده بهینه از امکانات موجود در منطقه افزود: همه مدیران باید در ایجاد اشتغال و جذب سرمایه‌گذار تلاش کنند

 

/ 0 نظر / 14 بازدید