خلیلی -شهردار شهر بهار

شهردار بهار در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نشاط شهر در مورد فروش غیر قانونی زمین های شهرداری موضوع را رد نکرده و اعلام کرد: هم اکنون پرونده فروش زمین ها در دادسرای همدان در حال پیگیری است و پس از بررسی نتایج مراجع قضایی و به محض روشن شدن موضوع به جهت شفاف سازی اذهان عموم ، اخبار و جزئیات آن را منتشر خواهیم کرد.

شهردار بهار در مورد فروش غیر قانونی زمین های شهرداری توضیح داد

خلیلی در ادامه به طرح ها و پروژه های در دست اجرای شهرداری اشاره کرد و گفت: واگذاری ساخت پل عابر پیاده در دست اقدام است و هم اکنون اطلاعیه آن در روزنامه منتشر شده است. قرارداد المان میدان شهدا را بسته ایم و در حال عقد قرارداد یادمان شهدای گمنام هستیم. همچنین پیگیر نقشه طرح جدید مرقد آیت الله بهاری هستیم که آن را به تصویب رسانده و اجرا کنیم.

وی همچنین در مورد پروژه های عمرانی به مواردی همچون جدول گذاری ، رنگ آمیزی جداول، آسفالت ریزی و زیر سازی اشاره کرد و گفت: 13 کیلومتر رنگ آمیزی جدول ، خط کشی خیابان ها و زیبا سازی معابر و دیوار نویسی سطح شهر را داشتیم. همچنین توسعه پارک لاله را در دستور کار خود قرار داده ایم و به زودی با الحاق زمینی به پارک لاله کار توسعه پارک را شروع خواهیم کرد. همچنین 20 روز است که کار آسفالت ریزی و لکه گیری در سطح شهر را شروع کرده ایم و در این 20 روز حدود 120 میلیون تومان آسفالت در سطح شهر پخش کرده ایم.

وی همچنین در مورد تغییر مسیر تاکسی ها و افزایش نرخ کرایه تاکسی ها گفت: مسیرهای جدیدی برای تردد تاکسی ها تعریف کرده ایم که پس از افزایش نرخ کرایه تاکسی ها مسیرها را اعمال خواهیم کرد و مسیرها به گونه ای تعریف شده که هم همشهریان احساس راحتی کرده و هم در حق رانندگان تاکسی اجحافی نشود.

/ 0 نظر / 14 بازدید