جشنواره تاتر کودک و نوجوان - محمد ابراهیم الهی تبارمعاون سیاسی استاندار همدان

 

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری همدان به نقل از ایرنا، معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان در این آیین گفت:بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با هدف ایجاد نشاط فرهنگی در همدان برگزار می شود.

'محمدابراهیم الهی تبار' افزود:ایجاد نشاط فرهنگی در جامعه یکی از اهداف دولت تدبیر و امید است که برگزاری جشنواره های مختلف کودک و نوجوان می تواند موجب تحقق این هدف شود.

وی ابراز امیدواری کرد: استان همدان با میزبانی از این جشنواره ها بتواند به قطب فعالیت های فرهنگی کودک و نوجوان تبدیل شود.

وی با بیان اینکه ایجاد نشاط فرهنگی در جامعه نیازمند حضور فعال هنرمندان این عرصه است ادامه داد:برگزاری چنین جشنواره هایی فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت های استان است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان نیز در این آیین گفت: این جشنواره از 15تا 21 مهر ماه سالجاری با شعار'هویت،امروز،فردا' در همدان برگزار خواهد شد.

'فاضل عبادی'افزود: تبدیل کردن استان همدان به قطب فرهنگی و فعالیت های مرتبط با کودکان و نوجوانان محور برنامه های اجرا شده در این جشنواره خواهد بود.

آیین رونمایی از پوستر بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با اجرای برنامه های شاد و مفرح برای کودکان بستری در بیمارستان بعثت انجام شد.

/ 0 نظر / 15 بازدید