فرماندار کبودراهنگ -حاج احسان قنبری

با آغاز هفته دفاع مقدس در روز اول مهرماه زنگ مقاومت و بازگشایی مدارس با حضور فرماندار و جمعی از مسوولان در  مدرسه  دخترانه جنت شهرستان کبورداهنگ و گلزار شهدای بخش گل تپه   نواخته شد.
 احسان قنبری فرماندار شهرستان کبورداهنگ  ضمن حضور در جمع دانش آموزان و ایراد سخن، شروع سال تحصیلی جدید و تقارن آن را با هفته دفاع مقدس مبارک دانست و به دانش آموزان و کادر آموزشی مدرسه نیز تبریک گفت .
فرماندار کبودراهنگ جوانان ایران امروز را آگاه ترین جوانان دنیا برشمرد و ادامه داد: امروز جوانان ایرانی با اعتماد به نفس پله های ترقی را با شتاب طی می کنند و هر روز و هر ساعت برای میهن اسلامی افتخار آفرینی می کنند.
قنبری  با بیان اینکه قدرت کشورها
  امروز به بنیه های علمی آنها بستگی دارد و کسب این قدرت و اقتدار علمی از همین راهروها و کلاس های مدارس شروع می شود خطاب به دانش آموزان گفت: شما دانش آموزان باید از حالا در فکر ساختن آینده خود و ایران اسلامی با ستون های مستحکم علم و آگاهی باشید.
وی در ادامه به پیشرفت های روزافزون کشور در علوم مختلف اشاره نمود و گفت: امروزشاهد پیشرفت های چشم گیری در عرصه های مختلف علمی هستیم به طوری که در حال حاضر ایران اسلامی در نانوتکنولوژی، علوم مهندسی و نظامی حرف اول را در منطقه می زند.
قنبری  در پایان سخنان خود ضمن تشکر از مدیران و دبیران آموزش و پرورش و همچنین آرزوی توفیقات مضاعف برای دانش آموزان و هنرجویان، تاکید کرد: در کنار تحصیل علم و دانش، به مسائل دینی و اخلاقی به خصوص اقامه نماز در مدارس اهمیت قائل شوید چرا که هیچ چیز بالاتر از اقامه نماز مخصوصا برای جوانان دل پاک نیست.
/ 0 نظر / 18 بازدید